_RaZbItIe_SeRdCa_

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » _RaZbItIe_SeRdCa_ » Новый форум » ПРИКОЛЬНЫЕ СМС -КИ. PRIKOL SMS-LERI

ПРИКОЛЬНЫЕ СМС -КИ. PRIKOL SMS-LERI

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

1. Sevgilim mumkunse mene sekilini gonder, qabaqdan yay gelir. Murabbalara qarisqa yigilmasin deya bankalara vurum. 2. Sene bir dene oglan tapmisam. Krasavcik seni gourub beyenib. Sexsi evi, masini, teyaresi, hitt ekvatorial mesesi var. O meseda meymunluq elemeye hazirsan? 3. Sekilini cek Iraqa gonder qoy gorsunler ki, muharibeden da dehsetli seyler var. 4. Sevgilim seni yaddasmdan sile bilmirem. Cunki seni yaddasimdan silmek ucun AntiVirus programi lazimdi. Onu da heyif kehsf etmiyibler. 5. Bir anliq qis gecesini tesevur et. Uzerinde qar deneciklirinin naxis vurdugu pencereye bax. Orda milcek var. Zehmet olmasa onu oldur. Menzer?ni pozur. 6. Sen etirli bir bagda yarasiqli, elvan rengli, teavetli, esrarengiz bir ciceyin yarpagna qonmus donuzanqurdusan. 7. Senin ureyinin acarini axtarirdim tapa bilmedim. Amma uzulme cunki laqonda almisam hazirlas gelim. 8. Bir gun gelecek dunyanin acliq buruyecek. Koklerde dolma, ariqlardan cigirtma bicirecekler. Amma senden dovga bicirecekler cunki sen qatixsan. 9. Yuxuda seni gordum. Kamaz vurub oldurmusdu. Kamazi vi sini basdirirdilar. Qebir nur sacir. Sonra gordum kic kamazin faralari agzinda galib. 10. Sevgilin dag basinda Amma srnr baxmayir Bulbul dagda oxuyur Nenen corab toxuyur Hami oz isindadir Meymun mesaj oxuyur 11. Dunen seni dunyanin in gozel, en seker hediyyesini yollamaq istedim. Poctalyon ustume qisqirdiki, qutunun icinden cix. 12. Gece pencereni aciq qoy. Sene oxsayan birini gonderecem. Menim yerime dodaqlarindan opecek, kayfina dusseg disliyecek. Bilirsen o kimdir? Evimizdeki agcaqanadlar. 13. Insanlar deyisir, xeyallar diyisir. duygular deyisir, hetta arzular deyisir. Deyismeyen birce senin corablarindi. Get corablarini deyis. 14. Seninle blutus kimi uzaqdan yox, ik-port kimi yaxindan tanis olmaq isteyirem. 15. Seni menden cox seveni tapsan meni atma. Qayit yanima. Seni bir az da cox seveceem. 16. Sen menim hyeyatimsan amma ki, heyat menim ucun hecdir. 17. Sen bilirsen indi men needirem? Yaxs? fikirl es, cetin sualdi? *Cavab mesajindan sonra* Axmaq!!!, ne edeceyem ki, sene sms yaziram daa. 18. Belkede men xosbext ola bierdim, belkede men varli ola bilerdim, belke de men biznesmen ola bilerdim. Amma ne deolsam Allaha sukur ederm ki, bu mesaji oxuyan qoyundan min defe yaxsiiam. 19. Bir gun cox qorxdum ele bildim ki, seni hemiselik itirmirsem. Sen deme arxa cibimde ymissen menim canim telefonum. 20. Bayaq radiyoya qulaq asirdim dediler ki, Ayna Sultanova heykelinin qabaginda yeke bas, selpe qulaq, cip goz, miriq dis bir meyid tapilib.Tez mene zeng ele senden nigaranam. 21. Gunes bir gun cixmagi, ay bir gun batmagi unutsa da men sene serf etdiyim 11 konturu hec vaxt unutmayacagam. 22. Sene bir sual verecem amma fikires sonra cavab ver. Bananlar niy? topa halinda bitir? eger bilmirsense gedim basqa meymundan sorusum. 23.Islanmaq istedim seninle yagisda. Islana bilmedim meni bagisla. Sen menim yanimda boyuk okuzsen men senin yaninda kicik qarisqa. 24.бахарда ачан гезял гюлльляр рянгбярянг чичяклярилля яшыл ярпагларыйля севгини анладан.бах о гюлльлярин тиканлары гирсин гезювя!! 25.хэр геча юхумда сяни герярдим.мяним олмагын чун няляр эдярдин! чунки хэятымын мэнасы сян сян .мян сяни севирям кялям долмасы!! 26.кянярдян мян гедачеям йол сянин олсунн.мян захир ичяим су сянин олсун.бир севгили булмусун хаирли олсунбитанеда мяним вар хэбярин олсун. 27.сяня 1 гюн сяни дэлдиляр кими севирям дэсям севинмя.чунки мян 1 апрель гезляирям. 28.бир кяпяняк олсаайдым гюняш ягыш дэмядян яныва учардым.чиинляривя гонуб сяня доюнча бахардым.сонра ися бир гапаз вуруб гачардым. 29.гезлярин нялбяки озюн чеирткя.гез ячын милчяин тюфюрчяиды.агзын 3 кг банкадан йекя.додагын маниторун элячкляриды.ня гезялсян чаным 30.10%дарыхырам. 20% мянимсян.30% сянинням. 40% сянсизям.50% уряимсян. 60% дуньямсан. 70% чанымсан. 80% севирям.90%чохх истяирям.100% мязялянирям 31.сигарет чякмяк зиянды. спиртли ички ичмяк зиянды. саглам олмяя ися адамши хэифи гялир .

0

2

ПРИКОЛЫ--КОРОТКИЕ СТИШКИ 1. Кто на свете всех смелее, Всех прекрасней и умнее? Риторический вопрос, Если дуло смотрит в нос! 2. Наша Таня, типа, плачет - Уронила, типа, мячик. Нет бы ей прикинуть, дуре, - Не утонет он, в натуре 3. Птица счастья завтрашнего дня, Пролетая, клюнула меня... 4. На полу лежит дог, То ли спит, то ли сдох. Я на хвост ему встал, Оказалось, что он спал. 5. Мама спит - она устала, Ну и я мешать не стала. В дом гостей не привожу, Укололась, и сижу... 6. Я узнал, что у меня есть огромная семья - Мак и белый порошок, конопли большой мешок, Водка, пиво разливное - это всё моё родное! Всё на свете прёт меня - наркоман наверно я!!! 7. Вышел ёжик из тумана вынул водку из кармана Вынул ножик колбасу, хорошо в родном лесу Посмотрел в пустой стакан и опять ушёл в туман 8. Я за свечкой, Свечка - в печку, Я - за книжкой, Та бежать! Коноплю такую больше Я не буду покупать!!! 9. Сижу пишу, смотрю в окно Сегодня день прекрасный. Не знаю как начать письмо, Ну ладно, chert ним, здравствуй! 10. Продолжить тоже не легко Надеюсь ты меня поймёшь Сижу пишу, смотрю в окно Ну ладно, chert с ним как живешь? 11. Уже на улице темно, Пришла пора прощанья. Я всё сижу, смотрю в окно Ну ладно, chert с ним, до свиданья

0

3

SMS ПРИКОЛЫ  » 1. Будешь птицей лети, будешь рыбой плыви, будешь раком ЗВОНИ!!! 2. Я не могу тебя забыть ты снишься мне ночами твой нежный запах вкус и цвет стоят перед глазами когда тебя со мною нет, мне так тоскливо и без тебя я не могу мое любимое ПИВО!!!... 3. Я вижу тебя вдали, вижу и вблизи Наблюдаю за тобой голой, пока ты здесь лежишь Я тебя вижу во сне каждую ночь Нежно тебя обнимаю... О подушка моя, как я тебя обожаю!!! 4. Мне плохо без тебя, я вся горю, пылаю и о тебе я лишь мечтаю! Хочу тебя! Хочу испить тебя и жажду тела утолить. Иди ко мне, ведь я на грани, ты мой любимый сок в стакане 5. Победим СПИД вместе!!! - После Вашего вчерашнего СМС заявления, с Вашего счёта на исследовательские работы наших учёных снято 270 рублей. Спасибо! 6. Уважаемый Абонент, вы отключены за разбазаривание государственных секретов по нашей сети. 7. Я знаю точно наперед - сегодня кто-нибудь умрет. Я знаю где, я знаю как, я не гадалка - я маньяк... 8. Как много девушек хороших! Как много ласковых имен! А мне досталась - с гнусной рожей, И с гадким именем - Антон! 9. Ночь наступила, Солнце зашло, Пусто в постели, - Нехорошо! 10.И ты молчишь, и я молчу... Hо ты серьезно, а я шучу.

0

Вы здесь » _RaZbItIe_SeRdCa_ » Новый форум » ПРИКОЛЬНЫЕ СМС -КИ. PRIKOL SMS-LERI

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2017 «QuadroSystems» LLC